Aura Centrum Olsztyna zaprasza
poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Aura Centrum Olsztyna zaprasza
poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00
Carrefour zaprasza
poniedziałek - sobota 8.00 - 21.00
niedziela 9.00 - 20.00

AURA KOBIET - kuchnie świata

Ruszamy z zapisami na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet. Tym razem będziemy poszukiwać międzynarodowych przepisów na czas. W związku z zaplanowanym na połowę listopada otwarciem w Aura Centrum nowej strefy restauracyjnej spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 26 listopada przebiegnie pod znakiem kulinarnych doznań. Nadchodzący warsztat stworzyliśmy z myślą o tych Paniach, które od swojej codziennej diety oczekują czegoś więcej niż tylko źródła kalorii. Dzięki naszemu spotkaniu dowiesz się jak wspomóc układ trawienny, zwiększyć odporność organizmu i zadbać o swoje dobre samopoczucie.

Udowodnimy Ci, że zdrowa kuchnia może być smaczna, a ciekawe przepisy kulinarne kryją się w różnych zakątkach naszego globu.

W programie m.in.:

- cudowny sposób na zdrowe i pożywne śniadanie w 5 minut
- genialny pomysł na zdrowy (i tani!) posiłek w pracy
- dobroczynny wpływ mikroorganizmów probiotycznych na organizm
- sztuka fermentacji pysznych i zdrowych napojów bezalkoholowych
- degustacje

A wszystko to inspirowane smakami z nowych restauracji w Aura Centrum.

Wspólnie z nami przygotujesz:

- deser jogurtowo-owocowy na bazie jogurtu domowego
- sałatkę lunchową, która na długo zachowa swoją świeżość
- azjatyckie smaki - mango lassi z domowego jogurtu
- bezmleczne napoje probiotyczne – kambucza (kambucha) i kefir wodny (tzw. kryształy japońskie)

Dostaniesz od nas startery i receptury, dzięki którym we własnym domu będziesz mogła dalej odkrywać i smakować poznane pożyteczne trunki. Jeśli chcesz złapać fermentacyjnego bakcyla, zainspirować się smakami świata i korzystać z naturalnej żywności dla zdrowia swojego i swojej rodziny te warsztaty są dla Ciebie.

Już dziś wejdź na stronę www.aurakobiet.pl i wyślij zgłoszenie na spotkanie!

Podsumowanie

W ruch poszły noże, miksery, blendery i słoiczki. Porcja dobrej jakości przepisów przyprawionych sporą dawką użytecznej wiedzy na temat tego, jak zdrowo się odżywiać by zdrowo żyć. Tak w skrócie wyglądały ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Aura Kobiet – Kuchnie Świata. Poczynaniom kulinarnym 16 pań i prowadzącej, dietetyk i wykładowczyni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, pani Katarzyny Janiszewskiej, przyglądali się Klienci Aury Centrum ponieważ warsztaty po raz pierwszy odbyły się w sercu Aury – w głównym atrium. Tematyka kulinarna była zainspirowana menu nowych restauracji i kawiarni, które niedawno dołączyły do oferty centrum. Wspierali nas zatem: restauracja Olimp, Asia Hung, Cukiernia Sowa, lodziarnia Grycan i stoisko ze świeżo wyciskanymi sokami Na Zdrowie! Fresh. Dziękujemy także stałemu patronowi naszego cyklu, Kinu Helios.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejne spotkanie.

26 listopada najdzie czas na Kulinarną Aurę Kobiet.