Aura Centrum Olsztyna zaprasza
poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Aura Centrum Olsztyna zaprasza
poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00
Carrefour zaprasza
poniedziałek - sobota 8.00 - 21.00
niedziela 9.00 - 20.00

AURA KOBIET

Fotograficzna Aura Kobiet…

… czyli świat w kobiecym obiektywie W letnie sobotnie przedpołudnie w samym środku wakacji Aura Centrum Olsztyna proponuje chwilę relaksu w blasku fleszy. Pod czujnym okiem doświadczonych fotografów, zainteresowane panie będą miały okazję poznać tajniki fotografii.

Więcej


Psychologiczna Aura Kobiet

Turbodoładowanie, czyli „oby mi się chciało, tak bardzo, jak mi się nie chce”
Zastanawiasz się, czy jest sens w tym co robisz? Coraz więcej czasu poświęcasz na codzienne czynności a działasz coraz mniej efektywnie. Patrząc na okoliczności czujesz, że niewiele zależy od Ciebie samej. Jeżeli przynajmniej na jedno z tych stwierdzeń odpowiedziałaś twierdząco, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Już 27 czerwca zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które poprowadzi Bożena Ciechanowska – trenerka biznesu/coach.

Więcej


Modowa Aura Kobiet…

… czyli wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie Twój! Aura Centrum zaprasza na warsztaty pełne bezcennych wskazówek w co się ubierać, aby stanąć w zasięgu własnych marzeń i celów! Podczas czterogodzinnej wyprawy w świat bluzek, spodni, spódniczek i dodatków najmodniejszych w sezonie wiosna/lato 2015, poznasz magiczną moc kolorów, szafa się stanie się Twoim sprzymierzeńcem a ubrania wizerunkowym wsparciem technicznym! Nasza stylistka ujawni Ci „magiczny kod” do modowego sukcesu – strojów idealnie dobranych do sylwetki i dopasowanych do okoliczności.

Więcej


Kobieca Akademia Makijażu

Czerwona szminka dodaje charakteru i stylu, podkręcone rzęsy są pełne uroku i przyciągają uwagę. Dla jednych makijaż to stały element porannej toalety, dla innych wciąż czarna magia i ograniczanie się wyłącznie do kremu nawilżającego. Makijaż pomaga nam wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, a także zamaskować niedoskonałości cery. Już 31 stycznia zapraszamy na profesjonalne warsztaty makijażu, które poprowadzą doświadczone wizażystki Perfumerii Douglas

Więcej