Kolejna edycja Juwenaliów Olsztyńskich nadchodzi wielkimi krokami! To wyjątkowe studenckie święto jest jednocześnie jedną z większych imprez, jakie organizowane są w regionie. Jesteśmy Partnerami tego wydarzenia!

Kortowiada to zarówno różnego rodzaju formy aktywności skierowane do studentów, jak i do innych uczestników. Największą popularnością cieszą się oczywiście koncerty – w tym roku będą odbywały się od czwartku do soboty. Na Scenie Głównej zlokalizowanej na Plaży Kortowskiej wystąpi 16 polskich artystów – zarówno legendy polskiej sceny muzycznej, jak i obiecujący debiutanci. Wystąpi m.in. Kult, Oki, Mrozu, Białas, White 2115, Molesta Ewenement czy Igo.

W Namiocie przy Centrum Konferencyjnym każdego kortowiadowego wieczoru będzie trwało Silent Party, a od czwartku do soboty, w Strefie Kina Plenerowego za Biblioteką Uniwersytecką, będą wyświetlane filmy. Szczegółowy program wydarzenia, bilety i wiele innych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: www.kortowiada.pl.

Data wydarzenia

11 Maj 2023 20:00 - 26 Maj 2023 20:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia