Nasza siostra - Galeria Warmińska jest z nami w Olsztynie już 9 lat! To wspaniała okazja do wspólnego świętowania. Dlatego zarówno Galeria Warmińska, jak i Aura Centrum Olsztyna, w ramach tych obchodów urodzinowych przygotowały wspaniałe prezenty i niespodzianki dla swoich klientów. 8 września startuje z tej okazji specjalna akcja promocyjna pod nazwą „Urodzinowa kasa do wygrania w SPOT”. Zachęcamy do udziału, by zdobyć kartę podarunkową do wykorzystania podczas zakupów w naszych centrach handlowych. 


W ciągu 9 lat działania w Olsztynie, Galeria Warmińska stała się kultowymi miejscem na mapie miasta. Wyróżnia się zarówno wyjątkową architekturą, bogatą, wciąż rozwijaną ofertą sklepów topowych, międzynarodowych i lokalnych marek oraz niepowtarzalną atmosferą podczas organizowanych tutaj wydarzeń. 


8 września rozpoczną się huczne obchody 9. Urodzin Galerii Warmińskiej. Ruszy wtedy wielka akcja promocyjna pod nazwą „Urodzinowa kasa do wygrania w SPOT”. Każdy, kto zrobi zakupy w obu galeriach, będzie miał szansę wygrać karty podarunkowe o wartości 50 zł. Aby odebrać nagrodę, trzeba będzie zeskanować paragony za zakupy zrealizowane w jednej lub obu galeriach i mieć uzbierane w bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT w sumie 999 punktów.


Pula nagród wyniesie aż 400 kart dla każdej galerii, co oznacza 40 000 zł łącznie dla obu centrów. Świętowanie będzie trwało aż do wyczerpania specjalnie na tę okazję przygotowanych nagród w SPOT.


Akcja prowadzona będzie w obu centrach, jednak po odbiór nagród urodzinowych w postaci kart podarunkowych należy się zgłaszać tylko do biura administracji Galerii Warmińskiej w godzinach 8:00-16:00. 


8 września na pasażach obu galerii pojawią się też hostessy pomagające zainstalować bezpłatną aplikację      SPOT oraz informujące dodatkowo o akcji „Filmowe Czwartki w SPOT”, w ramach której można zdobywać bezpłatne bilety do kina. 


Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami!


Data wydarzenia

7 Wrz 2023 20:00 - 30 Wrz 2023 19:45

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia