W sobotę, 9 grudnia, w Aurze Centrum w godz. 10:00-19:00 tradycyjnie odbędzie się akcja malowania świątecznych ozdób zorganizowana razem z Radiem Olsztyn. Wszystkich, którzy marzą o oryginalnych ozdobach na choince zapraszamy na specjalne świąteczne stoisko na poziomie +2 przy windzie panoramicznej. Na dużych i małych entuzjastów tworzenia własnych ozdób na radiowym stoisku będą czekać oryginalne eko ozdoby i klasyczne bombki gotowe do wspólnego rodzinnego malowania. Wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak farby czy brokat będą dostępne na miejscu. Każdy będzie mógł stworzone przez siebie świąteczne arcydzieła zabrać do domu.

Świąteczną fabrykę ozdób bożonarodzeniowych odwiedzi również Święty Mikołaj, który chętnie zrobi sobie zdjęcie z uczestnikami zabawy, a także wysłucha wszystkich zwierzeń o wymarzonych prezentach.

Wydarzenie będzie połączone z akcją charytatywną. Wszyscy, którzy zdecydują się na wspólną zabawę będą mieli szanse swoimi wpłatami – cegiełkami za ozdoby wesprzeć ten szczytny cel. Pieniądze zebrane w czasie akcji w Aurze Centrum zostaną przeznaczone na potrzeby Hospicjum dla dzieci w Olsztynie, prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

To jednak nie wszystko! Bedzie też coś dla fanów świątecznych melodii – przez cały czas trwania akcji zapraszamy na wspólne śpiewanie radiowych pastorałek.

Bądźcie z nami w sobotę!

Data wydarzenia

9 Gru 2023 08:00 - 9 Gru 2023 17:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia