Wraz z końcem roku 2023 Aura Centrum Olsztyna z sukcesem zamknęła intensywny okres modernizacji w galerii. Część sklepów zwiększyła i unowocześniła przestrzenie, niektóre markizmieniły swoją lokalizację, pojawiły się też zupełne nowości. W sumie wprowadzono aż 18 zmian. Przebudowie poddano pasaż na poziomie +2, co zapewniło bardziej intuicyjne poruszanie się po centrum. Wprowadzone zmiany spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów i najemców, którzy cenią sobie kompleksowość oferty galerii oraz nowoczesne i przyjazne wnętrza.

 

Aura Centrum Olsztyna w 2023 roku przeszła modernizację. W jej wyniku klienci mogą w pełni korzystać z kompleksowej oferty galerii w nowoczesnych i przyjaznych wnętrzach. Nastąpiła relokacja 8 salonów, 6 lokali poddano modernizacji, a 3 topowe marki zdecydowały się na całkowitą przebudowę i nowe otwarcia w zmienionym, przestrzennym i bardziej komfortowym formacie. Nie zabrakło też nowości.

 

Zmiany w centrum

Każdy etap prac w Aura Centrum Olsztyna był starannie przygotowany oraz realizowany z zapewnieniem bieżącej działalności galerii. Dzięki wprowadzanym ulepszeniom odwiedzający centrum zyskali dostęp do nowych poszerzonych ofert znanych marek, a najnowsze koncepty i formaty salonów oraz ich wielkość znacząco wpłynęły na komfort i dobry nastrój podczas zakupów. Przebudowa pasażu na poziomie +2 zapewniła łatwiejsze poruszanie się w przestrzeniach galerii.

 

Zdecydowaliśmy się na zmiany, aby zapewnić jak najwyższy komfort zakupów naszym klientom, jak również dopasować się do potrzeb najemców. Dzięki stale prowadzonym badaniom potrzeb osób odwiedzających nasze centrum oraz zgodnie z trendami rynkowymi byliśmy w stanie precyzyjnie przygotować i zrealizować plan nowej aranżacji dotychczasowych przestrzeni. Udana współpraca z najemcami przyniosła również efekt w postaci poszerzenia oferty galerii i wprowadzenia najnowszychformatów cenionych marek” – mówi Anna Gospodarek, Dyrektorka Aura Centrum Olsztyna, NEPI Rockcastle.

 

Relokacje, nowe formaty i otwarcia

Część sklepów, takich jak: PLUMS, Rainbow Tours, Ziaja, Monnari, Yves Rocher, QUIOSQUE oraz Grey Wolf, zmieniła swoje lokalizacje oraz powiększyła i unowocześniła zajmowane salony. iDreampoddało swoją powierzchnię lekkiej modernizacji, zaś In Medio przeprowadziło pełny remont lokalu. Pepco wprowadziło nowe oznakowanie salonu, zaś T-Mobile odnowiło dotychczasowe wnętrze.Douglas przeprowadził 100-procentową modernizację dotychczasowej przestrzeni. Najnowszy koncept łączy ponadczasową klasykę z nowoczesnością. W nowej odsłonie perfumerii dominuje kolorystyka złota, bieli i czerni. Dzięki temu w Aurze Centrum jest dostępny największy i najnowocześniejszy salon tej marki w Olsztynie.

 

Z końcem września w zmodernizowanej części galerii otworzono salon CCC w najnowszym koncepcie. W przestronnym, sklepie o powierzchni 823 m2 zamontowane zostały tablety z dostępem do pełnej oferty online. Przestrzeń sklepu została podzielona na „pokoje” – strefę damską, męską dziecięcą i sportową, dzięki czemu klienci w prosty sposób mogą odnaleźć to, czego poszukują. Sklep CCC w nowym formacie wpisuje się w model sprzedaży wielokanałowej, realizowany z sukcesem w całej Polsce.

 

„Nowe odsłony znanych i cenionych sklepów, poszerzenie ich ofert, nowoczesna ekspozycja oraz wykorzystanie najnowszych technologii znacząco wpływają na odbiór całego centrum. Zlokalizowana w samym sercu miasta Aura jest miejscem pierwszego wyboru na zakupy dla wielu mieszkańców Olsztyna oraz dla osób przyjezdnych. Zależy nam na zapewnieniu im jak najszerszego asortymentu produktów, odpowiedniej ich ekspozycji oraz na takiej aranżacji wnętrz, która zachęci do ponownych odwiedzin. Współpraca z naszymi najemcami podczas wprowadzanych zmian przebiegła wzorowo, co zagwarantowało terminowe zakończenie prac, a efekty przekroczyły nasze wstępne założenia” – zaznacza Tomasz Górski, Asset Manager NEPI Rockcastle.

 

Jesienią salon o imponującej powierzchni ponad 1000 m2 otworzyła marka Sinsay. Jest to pierwszy i największy salon w regionie poszerzony o ofertę HOME z asortymentem dla całej rodziny i modowymi inspiracjami dla każdego w atrakcyjnych cenach. Sklep zapewnia również szeroki wybór elementów wyposażenia wnętrz, które pozwalają stworzyć stylowe i przytulne przestrzenie, a także linie kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, pozwalające zadbać o siebie kompleksowo.

 

„Bardzo ważnym elementem zmian była modernizacja pasażu na poziomie +2. Wpłynęła ona znacząco na płynność ruchu w centrum. Pozwoliła również na kompletnie nową aranżację dostępnych przestrzeni, które zostały doskonale wykorzystane przez znane marki” – podkreśla Katarzyna Jabłońska Asset Manager NEPI Rockcastle.

 

W zmodernizowanym pasażu w nowej odsłonie otwarto salon polskiej firmy Ochnik. Salon został zaprojektowany według najnowszej koncepcji „Shop in shop – OCHNIK Accessories”, zakładającej otwieranie tzw. dwusalonów – sklepów odzieżowych z wyraźnie wyodrębnioną częścią galanteryjną. W związku z tym sklep ma dwa wejścia prowadzące do dwóch odrębnych stref.

 

„Kluczowym elementem podczas okresu zmian była komunikacja z klientami oraz najemcami. Przez cały okres modernizacji informowaliśmy o wszystkich planowanych i wdrażanych nowościach, nagrywaliśmy video pokazujące ulepszenia, prowadziliśmy wszystkie bieżące akcje modowe prezentujące ofertę naszych salonów. Nasza praca przyniosła świetne wyniki w postaci zadowolenia klientów oraz właścicieli sklepów w galerii” – dodaje Natalia Tur, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle

 

Z końcem roku do nowych najemców centrum dołączył pierwszy w Olsztynie sklep HOMLA. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się polskich marek z asortymentem dla całego domu w atrakcyjnych cenach. Salon w eleganckiej aranżacji na powierzchni 360 m2 jest pierwszą lokalizacją tej marki w Olsztynie.

 

Aura Centrum Olsztyna może pochwalić się jedynym i jednocześnie największym na Warmii i Mazurach kinem sieci Helios. W ramach zmian udostępniono dwie nowe sale w unikalnym koncepcie sieci – Dream ze skórzanymi fotelami posiadającymi elektryczną regulacją siedzeń, nowoczesnym systemem dźwięku i obrazem w wysokiej rozdzielczości.

 

Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Mieści się tu prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu.

Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest Nepi Rockcastle sp. z o.o.

Więcej na http://www.auracentrum.pl/

 

Kontakt dla mediów:

Izabela Sałamacha, mail: i.salamacha@corevalues.pl, tel.: +48 609 900 492 

 

 

Vol 1

Vol 2

Vol 3

Vol 4

Vol 5

Vol 6

przebudowa_Aura.png

Vol 7

Data wydarzenia

12 Cze 2023 20:00 - 31 Gru 2024 22:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia