W naszej galerii trwa modernizacja. W ramach zaplanowanych zmian swoje lokale przeniesie, wyremontuje i powiększy w sumie aż 15 najemców. Dzięki wprowadzanym ulepszeniom odwiedzający centrum zyskają dostęp do nowych poszerzonych ofert znanych marek, a najnowsze koncepty i formaty salonów oraz ich wielkość znacząco wpłyną na komfort i dobry nastrój podczas zakupów. Przebudowa zapewni także łatwiejsze poruszanie się w przestrzeniach galerii. Wszystkie prace zostaną zakończone na jesieni tego roku.  

 

Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Ostatnie większe zmiany nasze centrum przechodziło w 2016 roku, kiedy zmodernizowaliśmy strefę gastronomiczną. Teraz czas przyszedł na przebudowę powierzchni zajmowanych przez pozostałych najemców galerii. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przebywającym na terenie centrum, odgrodziliśmy i odpowiednio oznaczyliśmy przestrzeń prowadzonych prac. Ponadto wszystkie prace prowadzone są w nocy i nie wpływają w żadne sposób na komfort naszych klientów podczas zakupów oraz najemców w ramach codziennego funkcjonowania centrum.

 

Największą nowością jest przebudowa pasażu na poziomie +2 na rzecz powstania w tym miejscu nowoczesnych konceptów sklepów CCC, Ochnik oraz nowej odsłony największego w mieście salonu Sinsay poszerzonego o ofertę home. Na czas remontu salon Ochnik przeniesie się do lokalu tymczasowego w pobliżu Dealz na poziomie +2.

 

Część sklepów już zmieniła swoje lokalizacje oraz zwiększyła i unowocześniła zajmowane salony. Są to: Plums, Rainbow Tours, IDream, Ziaja oraz Monnari. Yves Rocher 1 czerwca przeniósł się do salonu naprzeciw obecnej lokalizacji, natomiast Quiosque objął nową powierzchnię na parterze naprzeciwko Douglasa. Kolejne zmiany zaplanowane na czerwiec to przeniesienie Grey Wolf na wprost salonu IDream oraz otwarcie po całościowym remoncie salonu Douglas w najnowszym koncepcie. Dodatkowo wymianę oznaczeń salonu zaplanowało Pepco.

 

W Aura Centrum dbamy o to, żeby zapewnić wszystkim naszym klientom dostęp do jak najszerszej oferty i wszystkich nowości, jakie wprowadzają znane i cenione marki. W czasie przebudowy w celu ułatwienia nawigacji po naszym centrum udostępniamy filmy prezentujące wszystkie zachodzące zmiany

 

Generalnym wykonawcą prac jest firma JSPS Sp. z o.o. z Białegostoku. Zakończenie modernizacji całego budynku zaplanowane jest na połowę jesieni tego roku.

 

Vol 1

Vol 2

Vol 3

Vol 4

Vol 5

Vol 6

Vol 7

Data wydarzenia

12 Cze 2023 20:00 - 31 Gru 2024 22:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia