Nic tak dobrze nie rozgrzewa w zimne listopadowe dni jak wielka akcja rabatowa. W Aura Centrum Olsztyna w piątek (24 listopada) będziemy świętować Black Friday. Najemcy galerii zaplanowali mega rabaty sięgające nawet 85 proc. W niektórych salonach oferta promocyjna będzie dostępna także w sobotę (25 listopada).

 

Black Friday to zwyczaj inaugurujący sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, obchodzony w piątek po Dniu Dziękczynienia. Daje możliwość zakupienia ubrań, butów, akcesoriów, biżuterii, kosmetyków, zabawek czy elektroniki i sprzętów AGD i pozwala zaoszczędzić niejednokrotnie pokaźne kwoty.

 

W związku z tym najemcy w Aura Centrum Olsztyna zaplanowali wielkie promocje. Po znaczących obniżkach sięgających nawet 85% będzie można nabyć towary z bieżących ofert sklepów i punktów usługowych znajdujących w centrum.

 

To świetna okazja na zrobienie długo wyczekiwanych zakupów lub prezentów bożonarodzeniowych.

 

Warto zwrócić uwagę na mega rabaty takie jak: aż do 85% na wybrane produkty w NeoNail, 80% na czwarty najtańszy produkt w Apart, 70% w Monnari i Wittchen czy 60% w Hebe (zapachy, drugi produkt do makijażu), Ochnik Pop Up, Organique, Smyk oraz Wojas. Na 50% obniżki można liczyć w Trend, Reporter Young na drugą tańszą rzecz z całego asortymentu, Ochnik, Yves Roche, a także w Martes Sport. Niebagatelne promocje sięgające 40% przygotowały także salony: 4F, Big Star, Empik, Pretty One oraz Sinsay. Warto też zwrócić uwagę na propozycje salonów optycznych. Kodano zaoferuje wszystkie oprawki okularowe w cenie 1 zł przy zakupie dwóch soczewek okularowych w regularnej cenie. Ponadto Vision Express zaoferuje do 40% na okulary korekcyjne oraz do -15% na okulary przeciwsłoneczne, a SunLoox 20% na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. W czasie przerwy dobrym wyborem będzie m.in. czarna kawa w Costa Coffee za 9,90 zł oraz odpoczynek w Pizza Hut, gdzie drugą pizzę będzie można zjeść za 1 zł.

 

Wszyscy ci, którzy skorzystają z aplikacji lojalnościowej SPOT i zarejestrują paragony za zakupy, otrzymają zdublowane punkty, które następnie można wymienić na rozmaite nagrody dostępne w specjalnym katalogu. Aplikację można bezpłatnie zainstalować, pobierając ją ze sklepu Google Play albo App Store.

 

Informacji o rabatach można szukać na onlinowej ulotce, na stronie www i na terenie galerii.

 

Zapraszamy na zakupy!

1.jpg

Data wydarzenia

20 Lis 2023 07:00 - 24 Lis 2023 19:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

    Najnowsze wydarzenia